Er bestaat geen betere manier om je persoonlijkheid te uiten dan met klassieke, originele tweedehands en vintage sieraden met een karakter. Bij SecondhandNew, een Nederlandse webshop gespecialiseerd in authentieke vintage sieraden en duurzame tweedehands kleding, vind je een groot aanbod aan Bohemian sieraden uit alle windstreken, zorgvuldig geselecteerd op originaliteit, materiaal en periode. Van traditionele zilveren Indiase hangers met grote edelstenen (zoals turquoise en lapis lazuli), unieke Marokkaanse metalen armbanden met etnische gravures tot handgemaakte Afghaanse kettingen met belletjes, veelal afkomstig uit de jaren 60 en 70, een iconische periode binnen bohemian en hippie-cultuur.
Je vindt je originele vintage en tweedehands dames sieraden online op Secondhandnew.nl, dé bestemming voor liefhebbers van bohemian sieraden, jaren 60 en 70 vintage accessoires en unieke tweedehands pareltjes met een verhaal.
-
Vintage Jaren 70 Broche
Vintage Jaren 70 Broche
€9.90Vintage Jaren 70 Broche
€9.90 -
Vintage Marokkaanse Armband
Vintage Marokkaanse Armband
€16.90Vintage Marokkaanse Armband
€16.90 -
Vintage Armbanden Set van 3
Vintage Armbanden Set van 3
€5.90Vintage Armbanden Set van 3
€5.90 -
Vintage Ketting met Hanger -
Vintage 70s Koperen Armband
Vintage 70s Koperen Armband
€3.90Vintage 70s Koperen Armband
€3.90 -
Vintage Jaren 80 Armband
Vintage Jaren 80 Armband
€3.90Vintage Jaren 80 Armband
€3.90 -
Vintage Jaren 70 Ketting met Grote Hanger
Vintage Jaren 70 Ketting met Grote Hanger
€21.90Vintage Jaren 70 Ketting met Grote Hanger
€21.90 -
Vintage 60s Ketting met Grote Emaille Hanger
Vintage 60s Ketting met Grote Emaille Hanger
€24.90Vintage 60s Ketting met Grote Emaille Hanger
€24.90 -
Vintage 1970s Kralenketting
Vintage 1970s Kralenketting
€19.90Vintage 1970s Kralenketting
€19.90 -
Vintage 70s Ethnic Ketting met Grote Hanger
Vintage 70s Ethnic Ketting met Grote Hanger
€31.90Vintage 70s Ethnic Ketting met Grote Hanger
€31.90 -
Vintage 1980s oorbellen
Vintage 1980s oorbellen
€12.90Vintage 1980s oorbellen
€12.90 -
Vintage 1980s oorbellen -
Vintage handgemaakte pitten ketting
Vintage handgemaakte pitten ketting
€14.90Vintage handgemaakte pitten ketting
€14.90 -
Vintage Houten Kralen Ketting
Vintage Houten Kralen Ketting
€16.90Vintage Houten Kralen Ketting
€16.90 -
Vintage Kralen Ketting
Vintage Kralen Ketting
€17.90Vintage Kralen Ketting
€17.90 -
Vintage Handgemaakte Houten Kralen Ketting
Vintage Handgemaakte Houten Kralen Ketting
€17.90Vintage Handgemaakte Houten Kralen Ketting
€17.90 -
Vintage Houten Kralen Ketting 1970s
Vintage Houten Kralen Ketting 1970s
€19.90Vintage Houten Kralen Ketting 1970s
€19.90 -
Vintage metalen choker ketting
Vintage metalen choker ketting
€16.90Vintage metalen choker ketting
€16.90 -
Vintage Kralen Ketting 1970s
Vintage Kralen Ketting 1970s
€19.90Vintage Kralen Ketting 1970s
€19.90 -
Jaren 80 Vintage Kralenketting
Jaren 80 Vintage Kralenketting
€14.90Jaren 80 Vintage Kralenketting
€14.90 -
Houten Vintage Kralen Ketting
Houten Vintage Kralen Ketting
€15.90Houten Vintage Kralen Ketting
€15.90 -
Handgemaakte Vintage Houten Kralenketting
Handgemaakte Vintage Houten Kralenketting
€16.90Handgemaakte Vintage Houten Kralenketting
€16.90 -
70s Vintage Houten Kralenketting
70s Vintage Houten Kralenketting
€17.9070s Vintage Houten Kralenketting
€17.90 -
80s Vintage Kralenketting
80s Vintage Kralenketting
€14.9080s Vintage Kralenketting
€14.90
Veel gestelde vragen
Wat voor vintage items vind ik in deze collectie?
In deze collectie vind je authentieke, handgeselecteerde vintage items binnen deze categorie, variërend in stijl, materiaal en periode, met een duidelijke focus op bohemian invloeden en originele vintage ontwerpen.
Zijn deze items echt vintage?
Ja. Deze collectie bestaat uit authentieke vintage items uit verschillende decennia. Elk item is zorgvuldig geselecteerd op stijl, kwaliteit en originaliteit.
Zijn alle vintage items uniek?
Ja. Alle items in deze collectie zijn uniek. Van elk item is slechts één exemplaar beschikbaar.
Van waaruit worden de vintage items verzonden?
Alle vintage items worden verzonden vanuit Nederland en zijn leverbaar binnen Nederland, Europa en de rest van de wereld. In de meeste gevallen wordt het item dezelfde dag nog per post verstuurd.
Kan ik items uit deze collectie retourneren?
Ja. Retourneren is mogelijk binnen de geldende retourtermijn, mits het item ongedragen en in originele staat wordt geretourneerd.