Deze collectie bestaat uit persoonlijk geselecteerde vintage en tweedehands dames tops, blouses, shirts en tunieken uit men name de periode 1960 tot en met 1970. Alle tops zijn authentieke vintage kledingstukken, zorgvuldig gekozen op stijl, kwaliteit en originaliteit.
De selectie omvat onder andere met de hand geverfde zijden Indiase tunieken, handgeborduurde katoenen bohemian Mexicaanse tops, Afghaanse folklore kaftan blouses met etnische prints en kleurrijke Afrikaanse dashiki tops. Elke vintage top is uniek en weerspiegelt de internationale invloeden en ambachtelijke technieken die kenmerkend zijn voor vintage mode uit de jaren 60 en 70.
Vintage tops uit de jaren 60 en 70 shop je bij SecondhandNew Vintage Kleding, waar elk item one of a kind is en een tweede leven krijgt.
Alle items worden verzonden vanuit Nederland en geleverd naar de rest van de wereld.
-
Vintage 1970s blouse
Vintage 1970s blouse
€31.90Vintage 1970s blouse
€31.90 -
Vintage 1970s Dashiki shirt
Vintage 1970s Dashiki shirt
€34.90Vintage 1970s Dashiki shirt
€34.90 -
Vintage 1970s Dashiki tuniek
Vintage 1970s Dashiki tuniek
€31.90Vintage 1970s Dashiki tuniek
€31.90 -
Vintage Afrikaanse Batik tuniek -
Vintage 1970s Glam cropped top
Vintage 1970s Glam cropped top
€29.90Vintage 1970s Glam cropped top
€29.90 -
Vintage cut out Afrikaanse Batik tuniek
Vintage cut out Afrikaanse Batik tuniek
€34.90Vintage cut out Afrikaanse Batik tuniek
€34.90 -
Vintage 70s Deadstock top
Vintage 70s Deadstock top
€31.90Vintage 70s Deadstock top
€31.90 -
Vintage 70s Dashiki shirt
Vintage 70s Dashiki shirt
€32.90Vintage 70s Dashiki shirt
38
€32.90 -
Vintage lange geborduurde tuniek
Vintage lange geborduurde tuniek
€34.90Vintage lange geborduurde tuniek
free size
€34.90 -
Vintage Jaren 90 Dashiki Print Tuniek
Vintage Jaren 90 Dashiki Print Tuniek
€22.90Vintage Jaren 90 Dashiki Print Tuniek
Maat 38 - 40
€22.90 -
Zijden Chinese Cheongsam Vintage Blouse
Zijden Chinese Cheongsam Vintage Blouse
€32.90Zijden Chinese Cheongsam Vintage Blouse
Maat 38 - 40
€32.90 -
Vintage Jaren 90 Oversized Batik Blouse
Vintage Jaren 90 Oversized Batik Blouse
€29.90Vintage Jaren 90 Oversized Batik Blouse
Maat 40 - 42
€29.90 -
Vintage Jaren 90 Oversized Batik Blouse
Vintage Jaren 90 Oversized Batik Blouse
€32.90Vintage Jaren 90 Oversized Batik Blouse
Maat 42 - 44
€32.90 -
Folklore Geborduurde 1970s tuniek Vintage
Folklore Geborduurde 1970s tuniek Vintage
€24.90Folklore Geborduurde 1970s tuniek Vintage
Maat 42 - 44
€24.90 -
Vintage Handgemaakte 70sBatik Tuniek
Vintage Handgemaakte 70sBatik Tuniek
€29.90Vintage Handgemaakte 70sBatik Tuniek
Maat 34
€29.90 -
Vintage Jaren 70 Gebloemde Blouse
Vintage Jaren 70 Gebloemde Blouse
€31.90Vintage Jaren 70 Gebloemde Blouse
Maat 36 - 38
€31.90 -
Vintage 70s Ongedragen India Blouse
Vintage 70s Ongedragen India Blouse
€32.90Vintage 70s Ongedragen India Blouse
Maat 34 - 36
€32.90 -
Vintage Jaren 70 Dashiki Tuniek
Vintage Jaren 70 Dashiki Tuniek
€31.90Vintage Jaren 70 Dashiki Tuniek
Maat 36 - 38
€31.90 -
Vintage 70s Handgemaakt Batik Shirt
Vintage 70s Handgemaakt Batik Shirt
€34.90Vintage 70s Handgemaakt Batik Shirt
Maat 38 - 40
€34.90 -
Vintage 70s Mexicaanse Geborduurde Top
Vintage 70s Mexicaanse Geborduurde Top
€32.90Vintage 70s Mexicaanse Geborduurde Top
Maat 38 - 40
€32.90 -
Vintage Jaren 60 Deadstock Overshirt
Vintage Jaren 60 Deadstock Overshirt
€46.90Vintage Jaren 60 Deadstock Overshirt
Maat 36 - 38
€46.90 -
Vintage 60s Psychedelic Print Tuniek
Vintage 60s Psychedelic Print Tuniek
€37.90Vintage 60s Psychedelic Print Tuniek
Maat 38
€37.90 -
Handgemaakte Vintage Afrikaanse Batik Tuniek
Handgemaakte Vintage Afrikaanse Batik Tuniek
€37.90Handgemaakte Vintage Afrikaanse Batik Tuniek
Maat 34 - 36 - 38 - 40
€37.90 -
Vintage Jaren 70 Westernblouse
Vintage Jaren 70 Westernblouse
€32.90Vintage Jaren 70 Westernblouse
Maat 38 - 40
€32.90
Veel gestelde vragen
Wat voor vintage items vind ik in deze collectie?
In deze collectie vind je authentieke, handgeselecteerde vintage items binnen deze categorie, variërend in stijl, materiaal en periode, met een duidelijke focus op bohemian invloeden en originele vintage ontwerpen.
Zijn deze items echt vintage?
Ja. Deze collectie bestaat uit authentieke vintage items uit verschillende decennia. Elk item is zorgvuldig geselecteerd op stijl, kwaliteit en originaliteit.
Zijn alle vintage items uniek?
Ja. Alle items in deze collectie zijn uniek. Van elk item is slechts één exemplaar beschikbaar.
Van waaruit worden de vintage items verzonden?
Alle vintage items worden verzonden vanuit Nederland en zijn leverbaar binnen Nederland, Europa en de rest van de wereld. In de meeste gevallen wordt het item dezelfde dag nog per post verstuurd.
Kan ik items uit deze collectie retourneren?
Ja. Retourneren is mogelijk binnen de geldende retourtermijn, mits het item ongedragen en in originele staat wordt geretourneerd.